Pozycjonowanie – kiedy można się spodziewać pierwszych efektów?

Pozycjonowanie - kiedy można się spodziewać pierwszych efektów?

Wszyscy marzą o tym, by ich strona jak najszybciej znalazła się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google. Niemniej, istnieje wiele zmiennych mających bezpośredni wpływ na pozycjonowanie. Kiedy można spodziewać się pierwszych efektów?

Read more

6 najlepszych wtyczek do WordPressa

6 najlepszych wtyczek do Wordpressa

Źródło: fot. Pixabay

Już na etapie budowania strony internetowej opartej na systemie zarządzania treścią WordPress, warto pomyśleć o sprawdzonych wtyczkach, które nie tylko rozszerzą funkcjonalność strony, ale przede wszystkim sprawią, że będzie o wiele przyjemniejsza w obsłudze. Nie zwlekaj, sprawdź! Oto 6 najlepszych wtyczek do WordPressa, bez których Twoja witryna nie powinna się obejść.

Read more

Content marketing – dlaczego warto w niego zainwestować?

Content marketing – dlaczego warto w niego zainwestować?

Czarne litery na białym tle potrafią czynić cuda. Tym bardziej w świecie marketingu internetowego, gdzie reguły gry ustalają algorytmy wyszukiwarki Google. Dobrze zaplanowana strategia content martektingowa pozwoli nie tylko przyciągnąć nowych klientów, ale również zbudować wizerunek prawdziwego eksperta. Jakie korzyści może jeszcze przynieść content marketing i czy faktycznie warto w niego zainwestować? Odpowiedzi znajdziesz w niniejszym artykule.

Read more

O nieszkodliwości backlinków i nowościach w Mapach i Asystencie Google

O nieszkodliwości backlinków i nowościach w Mapach i Asystencie Google

Google nieoczekiwanie opublikowało komunikat, z którego wynika, że backlinki kiepskiej jakości nie wpływają na proces pozycjonowania. Ponadto nie obeszło się bez kilku innych interesujących zmian.

Read more

Najważniejsze zasady dobrego linkowania

Najważniejsze zasady dobrego linkowania

Źródło: fot. tashatuvango, 123rf.com

Systematyczne aktualizacje i usprawnienia wprowadzane przez Google pozwalają algorytmom bez trudu wykryć wszelkie nieścisłości. Nic dziwnego, że proces linkbulidingu z biegiem lat staje się o wiele bardziej wymagający. Oto najważniejsze zasady dobrego linkowania, dzięki którym Twoje zadanie stanie się dużo łatwiejsze.

Read more

5 najlepszych serwisów internetowych poświęconych SEO

5 najlepszych serwisów internetowych poświęconych SEO

SEO jak każda kobieta – zmienne jest, dlatego warto być na bieżąco, śledząc najświeższe informacje o aktualnych trendach i aktualizacjach w świecie pozycjonowania. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie 5 najlepszych serwisów internetowych poświęconych tematyce SEO. Z pewnością okażą się dla Was bardzo przydatne w procesie pozycjonowania. Oto one:

Read more

Jak zwiększyliśmy sprzedaż online o blisko 180% w mniej niż 24mc?

Case study Szybka Pizza

Źródło: fot. BlueSky System

Na przykładzie jednego z naszych Klientów – pizzerii Szybka Pizza, postaramy się krótko zobrazować, jak poprzez efektywne pozycjonowanie udało nam się zwiększyć sprzedaż o 176,18% w zaledwie 24 miesiące. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Read more

WESOŁYCH ŚWIĄT!

BlueSky System - Wesołych Świąt

Źródło: fot. dariusl, 123rf.com

O Bożonarodzeniowe drzewko, a pod jego gałązkami wyjątkowe prezenty. Zapach dwunastu wigilijnych potraw, rozchodzący się po całym domu. I pozostałe smakołyki, które już niedługo zagoszczą na naszym stole. Nie pozostało nam już nic innego, jak złożyć Wam świąteczne życzenia, zatem wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności. Radosnych świąt spędzonych w gronie najbliższych. Oby wszystkie prezenty okazały się trafione, a potrawy były jeszcze smaczniejsze niż rok temu. Spełnienia najskrytszych marzeń! To i jeszcze więcej życzy Wam zespół BlueSky System. 😉

Read more

Jak zwiększyć sprzedaż za pośrednictwem mediów społecznościowych? 5 unikalnych trików!

Jak zwiększyć sprzedaż za pośrednictwem mediów społecznościowych? 5 unikalnych trików!

Źródło: fot. yourschantz, pixabay.com

Media społecznościowe stały się integralną częścią naszego życia. W domu, w pracy, na spotkaniu biznesowym czy na urlopie – nie wyobrażamy sobie życia bez social media. Platformy społecznościowe, takie jak np. Facebook czy Instagram pozwalają nam być na bieżąco z informacjami niezależnie od czasu i miejsca. Nic dziwnego, że wiele firm stara się przekuć popularność mediów społecznościowych na sprzedaż swoich produktów czy usług i… robi to bardzo efektywnie. Jak to możliwe? Oto 5 unikalnych trików, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Read more

Czy dobry tekst SEO powinien być długi?

Czy dobry tekst SEO powinien być długi

Źródło: fot. FirmBee, pixabay.com

Jaki copywriter, taki tekst – niemniej, długość tekstu powinna wiązać się tylko i wyłącznie z jego jakością, w innym wypadku Twoja witryna zginie w czeluściach Internetu. Czy dobry tekst SEO faktycznie powinien być długi? A jeśli tak, to dlaczego? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Read more