Content marketing – dlaczego warto w niego zainwestować?

Content marketing – dlaczego warto w niego zainwestować?

Czarne litery na białym tle potrafią czynić cuda. Tym bardziej w świecie marketingu internetowego, gdzie reguły gry ustalają algorytmy wyszukiwarki Google. Dobrze zaplanowana strategia content martektingowa pozwoli nie tylko przyciągnąć nowych klientów, ale również zbudować wizerunek prawdziwego eksperta. Jakie korzyści może jeszcze przynieść content marketing i czy faktycznie warto w niego zainwestować? Odpowiedzi znajdziesz w niniejszym artykule.

Read more

O nieszkodliwości backlinków i nowościach w Mapach i Asystencie Google

O nieszkodliwości backlinków i nowościach w Mapach i Asystencie Google

Google nieoczekiwanie opublikowało komunikat, z którego wynika, że backlinki kiepskiej jakości nie wpływają na proces pozycjonowania. Ponadto nie obeszło się bez kilku innych interesujących zmian.

Read more

Najważniejsze zasady dobrego linkowania

Najważniejsze zasady dobrego linkowania

Źródło: fot. tashatuvango, 123rf.com

Systematyczne aktualizacje i usprawnienia wprowadzane przez Google pozwalają algorytmom bez trudu wykryć wszelkie nieścisłości. Nic dziwnego, że proces linkbulidingu z biegiem lat staje się o wiele bardziej wymagający. Oto najważniejsze zasady dobrego linkowania, dzięki którym Twoje zadanie stanie się dużo łatwiejsze.

Read more

5 najlepszych serwisów internetowych poświęconych SEO

5 najlepszych serwisów internetowych poświęconych SEO

SEO jak każda kobieta – zmienne jest, dlatego warto być na bieżąco, śledząc najświeższe informacje o aktualnych trendach i aktualizacjach w świecie pozycjonowania. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie 5 najlepszych serwisów internetowych poświęconych tematyce SEO. Z pewnością okażą się dla Was bardzo przydatne w procesie pozycjonowania. Oto one:

Read more

Jak zwiększyliśmy sprzedaż online o blisko 180% w mniej niż 24mc?

Case study Szybka Pizza

Źródło: fot. BlueSky System

Na przykładzie jednego z naszych Klientów – pizzerii Szybka Pizza, postaramy się krótko zobrazować, jak poprzez efektywne pozycjonowanie udało nam się zwiększyć sprzedaż o 176,18% w zaledwie 24 miesiące. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Read more

WESOŁYCH ŚWIĄT!

BlueSky System - Wesołych Świąt

Źródło: fot. dariusl, 123rf.com

O Bożonarodzeniowe drzewko, a pod jego gałązkami wyjątkowe prezenty. Zapach dwunastu wigilijnych potraw, rozchodzący się po całym domu. I pozostałe smakołyki, które już niedługo zagoszczą na naszym stole. Nie pozostało nam już nic innego, jak złożyć Wam świąteczne życzenia, zatem wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności. Radosnych świąt spędzonych w gronie najbliższych. Oby wszystkie prezenty okazały się trafione, a potrawy były jeszcze smaczniejsze niż rok temu. Spełnienia najskrytszych marzeń! To i jeszcze więcej życzy Wam zespół BlueSky System. 😉

Read more

Jak zwiększyć sprzedaż za pośrednictwem mediów społecznościowych? 5 unikalnych trików!

Jak zwiększyć sprzedaż za pośrednictwem mediów społecznościowych? 5 unikalnych trików!

Źródło: fot. yourschantz, pixabay.com

Media społecznościowe stały się integralną częścią naszego życia. W domu, w pracy, na spotkaniu biznesowym czy na urlopie – nie wyobrażamy sobie życia bez social media. Platformy społecznościowe, takie jak np. Facebook czy Instagram pozwalają nam być na bieżąco z informacjami niezależnie od czasu i miejsca. Nic dziwnego, że wiele firm stara się przekuć popularność mediów społecznościowych na sprzedaż swoich produktów czy usług i… robi to bardzo efektywnie. Jak to możliwe? Oto 5 unikalnych trików, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Read more

Czy dobry tekst SEO powinien być długi?

Czy dobry tekst SEO powinien być długi

Źródło: fot. FirmBee, pixabay.com

Jaki copywriter, taki tekst – niemniej, długość tekstu powinna wiązać się tylko i wyłącznie z jego jakością, w innym wypadku Twoja witryna zginie w czeluściach Internetu. Czy dobry tekst SEO faktycznie powinien być długi? A jeśli tak, to dlaczego? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Read more

5 porad, które ułatwią Ci współpracę z agencją SEO

5 porad, które ułatwią Ci współpracę z agencją SEO

Źródło: fot. muneebfarman na licencji CC0 Creative Commons, fot. Pixabay

W dobie ciągłego udoskonalania algorytmów Google, niełatwo nadążyć za zmieniającymi się trendami. O ile agencje zazwyczaj są na bieżąco ze zmianami, a nawet wyprzedzają ruchy giganta z Mountain View, to ich klienci mają z tym nie lada problem. Nic dziwnego, że współpraca na linii klient – agencja jest narażona na wiele niedogodności. Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć krótki poradnik, dzięki któremu współpraca z agencją SEO będzie układać się po myśli każdej ze stron.

Read more

5 kreatywnych sposobów na pozyskiwanie linków

5 kreatywnych sposobów na pozyskiwanie linków

Źródło: fot. Geralt, na licencji CC0, pixabay.com

Pozyskiwanie linków to jedna z najważniejszych i sprawdzonych metod strategii na pozycjonowanie strony internetowej. Linkowanie wcale nie jest takie proste, tym bardziej, jeśli nie ogranicza się tylko i wyłącznie do rutynowych działań. Oczywiście, gra jest warta świeczki, bowiem kreatywny link building może przynieść naprawdę bardzo dobre rezultaty w postaci podniesienia pozycji strony w rankingu wyszukiwarki Google.

Read more