Dlaczego my?

Ponieważ jesteśmy tu dla Ciebie!

Jakość naszych usług, poziom obsługi Klienta oraz zaangażowanie
odróżnia nas od reszty.

1. Jesteśmy skuteczni

Pokazują to nasze wyniki oraz pozycje słów kluczowych naszych Klientów.

Nasze wyniki

Wyniki

Liczba fraz

Liczba fraz

2. Otrzymujesz ofertę szytą na miarę

Współpracę rozpoczynamy od analizy struktury firmy, poznajemy jej priorytety i możliwości. To wszystko przekładamy na kształt projektu, który oddany do realizacji ma jeden cel – sukces.

3. To Ty decydujesz jaką formę przybiera umowa

Elastyczność naszej oferty pozwala na dobieranie jej poszczególnych składowych i czasu trwania umowy w zależności od potrzeb Twojej firmy. Im dłuższy okres trwania umowy tym większe rabaty na świadczone usługi.

Oferta szyta na miarę
Bezpośredni kontakt

4. Masz do dyspozycji trzech specjalistów

Opiekun techniczny realizuje proces pozycjonowania, opiekun marketingowy dba o to, aby Twoja widoczność nie była jedynie celem samym w sobie, lecz niosła również korzyści biznesowe. Doradca handlowy przygotuje ofertę, która spełni wszelkie Twoje oczekiwania.

5. Z nami masz zawsze bezpośredni kontakt

Nie musisz przebijać się przez infolinię, aby uzyskać pomoc. U nas otrzymasz bezpośrednie numery telefonów do Twoich doradców i specjalistów.

6. Zawsze doradzamy

Analizujemy potencjał Twojej firmy oraz możliwości kreowania wizerunku marki w internecie. Dzięki temu zawsze doradzimy w jaki sposób wypromować Twoją firmę uwzględniając wiele narzędzi marketingowych.

7. Natychmiastowo reagujemy na sytuacje kryzysowe

Bezpośredni kontakt pozwala na błyskawiczne zgłoszenie problemu. Umożliwia to szybką reakcję ze strony opiekuna oraz natychmiastowe działanie w celu usunięcia problemu i wdrożenia narzędzi zapobiegawczych.

Analiza jakości
Gwarancja bezpieczeństwa

8. Stale analizujemy jakość naszych usług

Stale analizujemy treści, zawartość witryny i podejmujemy konsultację, mające na celu podniesienie jej jakości marketingowej. Dbamy więc nie tylko o wywindowanie pozycji, ale również o efekt w postaci atrakcyjności Twojego serwisu.

9. Gwarantujemy bezpieczeństwo

Stosujemy wyłącznie bezpieczne techniki pozycjonowania (White SEO), kontrolujemy przebieg kampanii mediów społecznościowych i Google AdWords tak, aby świadczone przez nas usługi były skuteczne oraz przynosiły doskonałe efekty promocji Twojej firmy w internecie.

10. Z nami oszczędzasz czas i pieniądze

Nie musisz powierzać swoich zadań promocyjnych kilku firmom. Oferujemy Ci trzy usługi w cenie jednej, zapewniając kompleksową obsługę marketingową Twojej firmy w internecie.

11. Masz pełną kontrolę nad naszymi działaniami

Oddajemy Ci do dyspozycji Panel Klienta oraz przekazujemy raporty ze świadczonych usług co pozwala na bieżąco kontrolować efektywność naszego działania.

12. Zapewniamy wygodę

Przy ogromie obowiązków biznesowych, marketing internetowy warto powierzyć ekspertom, którzy zadbają o jak najlepszą pozycję firmy i wzmocnienie marki przedsiębiorstwa w sieci Internetowej.

Pełna kontrola