Najczęściej zadawane pytania

Wybierz dział, który Cię interesuje

Pozycjonowanie


Pozycjonowanie Organiczne

1. Czym jest pozycjonowanie w wyszukiwarce i mapach Google?

Są to zaplanowane działania mające na celu uzyskanie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce internetowej i ukazanie lokalizacji firmy w mapach Google. Pozycjonowanie daje Ci możliwość długotrwałej promocji strony. Aby pozycjonowanie było skuteczne należy konsekwentnie modernizować stronę w celu przystosowywania jej do wytycznych narzuconych przez twórców wyszukiwarek.

2. Czym jest indywidualna strategia pozycjonowania?

Dzięki tej strategii długofalowe działania są zaplanowane zgodnie z aktualnymi wymaganiami marketingowymi i Twoimi preferencjami. Planowanie strategii rozpoczyna się od doboru fraz (słów kluczowych), które stanowią podstawę do pozycjonowania Twojej witryny.

3. Czym jest optymalizacja strony i modernizacja tekstów?

SEO jest to optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek internetowych. Działania związane z optymalizacją obejmują wszystkie elementy dotyczące jej funkcjonowania (teksty, grafiki, struktura strony). Modyfikujemy treści Twojej strony pod kątem wytycznych optymalizacyjnych Google. Strony są przygotowywane, tak aby były przyjazne dla użytkowników oraz łatwe w indeksacji dla wyszukiwarki.

4. Na czym polega analiza i usuwanie błędów?

Podczas codziennych kontroli sprawdzamy czy Twoja strona jest aktywna w sieci oraz czy nie występują na niej błędy uniemożliwiające pozycjonowanie. Nasi specjaliści bezzwłocznie reagują na błędy na stronie i starają się jak najszybciej doprowadzić ją do pełnej funkcjonalności.

Teksty SEO

Monitoring Strony

5. Czym jest dzienny monitoring pozycji?

Wykonujemy codzienną analizę pozycji Twojej witryny. W przypadku gdy zauważone zostaną jakiekolwiek nieprawidłowości związane z pozycją w rankingu stron w wyszukiwarce, błyskawicznie reagujemy na nowo powstały problem i staramy się go skutecznie rozwiązać.

6. Czym jest linkowanie i budowa zaplecz?

Nasza firma posiada wiele wartościowych serwisów tematycznych, na których umieszczamy artykuły i adresy z odnośnikami do Twojej witryny, budując w ten sposób wartość strony.

7. Czym są narzędzia WebMaster Tools?

Jest to narzędzie internetowe przeznaczone do analiz działania Twojej witryny w wyszukiwarce. Ma ono na celu pokazanie błędów i właściwości danej witryny, które umożliwiają działania prowadzące do zwiększenia jej wartości. Zobacz przykład

8. Na czym polega dowolna wymiana fraz?

Masz możliwość wymiany fraz, czyli słów kluczowych, które służą pozycjonowaniu. Działania te pozwalają zmienić strategię pozycjonowania i zwrócić uwagę na produkty czy usługi, które w danej chwili chcesz pozycjonować. Wymiana fraz odbywa się na warunkach zawartych w umowie.

Linkowanie

Wymiana fraz

9. W jaki sposób raportujemy wyniki z pozycjonowania?

Masz stały dostęp do Panelu Klienta, w którym możesz sprawdzać pozycję fraz. Raz w miesiącu wysyłamy pełen raport pozycji, uwzględniający ranking fraz i parametry wcześniej z Tobą uzgodnione. Dzięki temu macie pełen obraz efektów naszych działań.


FAQ - Dodatkowe pojęcia
FAQ - Google AdWords